ERASMUS+ 2022 YABANCI DİL SINAVI KONUŞMA BECERİLERİ OTURUMU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Yazar: dozal | Tarih: 9 Mart 2022

Değerli Adaylar,

05 Mart 2022 tarihinde yapılan Erasmus+ Yabancı Dil sınavının ilk üç oturumu sonucunda, 35 VE ÜSTÜ PUAN BARAJINI AŞARAK KONUŞMA BECERİLERİ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN adayların sayısı öngörülenin altında olduğu için, 35 VE ÜSTÜ PUAN BARAJINI AŞARAK KONUŞMA BECERİLERİ SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN adayların tümü 12 Mart 2022 Cumartesi günü Konuşma Becerileri sınavına alınacaklardır.

Sınav 10.00-12.00 ve 13.00-15.00 saatleri arasında iki oturum halinde, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binasındaki Yabancı Diller Yüksekokulu dersliklerinde gerçekleştirilecektir.

Sınava girmeye hak kazanan adayların listesine ve sınav saati/sınav salonu bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

ERASMUS+ KONUŞMA BECERİLERİ SINAVI ADAY LİSTELERİ.pdf

Erasmus+ Yabancı Dil Konuşma Becerileri Sınavınız belli bir ölçüte göre, en az iki jüri üyesi tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme ölçütlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

ERASMUS+ 2022 MÜNDLİCHE PRÜFUNG BEWERTUNGSKRITERIEN.pdf

GRILLE D’ÉVALUATION DE LA PRODUCTION ORALE POURL’EXAMEN ERASMUS+.pdf

ERASMUS+ SPEAKING SKILLS CRITERIA.pdf

ERASMUS+ KONUŞMA BECERİLERİ SINAVI DEĞERLENDİRME ÖLÇÜTLERİ.pdf

ÖNEMLİ HATIRLATMA!!! Adaylar fotoğraflı bir kimlik belgesini sınavda yanında bulundurmak zorundadır. Kimlikteki fotoğraf adayın güncel bir fotoğrafı olmalıdır.