TÜM İNGİLİZCE HAZIRLIK GRUPLARI İÇİN ONLINE DERS DUYURUSU

Yazar: dozal | Tarih: 29 Mart 2020

Değerli Öğrencilerimiz,

30 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren, Macmillan Education tarafından Macmillan English Campus (MEC) online platform üzerinden almaya başlayacağınız online eğitim için kayıtlarınız gerçekleştirilmiş ve gerekli açıklamalar koordinatör öğretim elemanları tarafından gerek WhatsApp grupları gerekse mail yoluyla sizlere bildirilmiştir.

Üç aylık online eğitiminiz boyunca, online platformda kalma süreniz ve platformdaki testlerde gösterdiğiniz performans başarı durumunuza doğrudan etki edecektir. Bu nedenle, MEC platformda haftalık olarak en az beş (5) saat geçirmeniz gerekmektedir.

Platforma girmek için aşağıdaki adrese gidilmelidir:

www.macmillanenglishcampus-lms.com/ace/turkey

TIP ve İBH Grupları için:

User name: Öğrenci Numaranız

Password: Öğrenci Numaranız

ELT ve DFZH Grupları için:

User name: TC Kimlik Numaranız

Password: TC Kimlik Numaranız

Bunların dışında, yine koordinatör öğretim elemanları tarafından sizlere belirtilen gün ve saatlerde, ders aldığınız öğretim elemanlarına canlı yayınla sorularınızı yöneltebilecek ve size sunulan ödev, quiz ya da sınavlarla, ihtiyacınız olan ders tekrarlarınızı yapabileceksiniz.

Herhangi bir olumsuzluk olmaması durumunda, Haziran ayı içerisinde, Yüksekokulumuzda, yılsonu genel sınavınızın yapılması planlanmaktadır. Sınav tarihi sizlere web sayfamız ve WhatsApp grupları üzerinden duyurulacaktır.

Değerli Öğrenciler,

Bu zor günleri en iyi şekilde, sağlıkla atlatabilmek en büyük dileğimizdir. Lütfen yetkililerin uyarılarına kulak verin; kendiniz, sevdikleriniz ve tüm dünya için #evdekalın.

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü